Εκτυπωτής BROTHER HL-L3240CDW (Color)
Εκτυπωτής BROTHER HL-L3240CDW (Color)
289,00
Εκτυπωτής BROTHER HL-L3240CDW (Color)
289,00










Χαρακτηριστικά για Εκτυπωτής BROTHER HL-L3240CDW (Color)
Βασικά Χαρακτηριστικά
| Κατασκευαστής | BROTHER |
Λοιπά Χαρακτηριστικά
| Χωρητικότητα Χαρτιού | 250 φύλλα |
| Τεχνολογία | Laser |
| Χρώμα | Έγχρωμο |
| Μέγεθος Χαρτιού | A4, A5, A6, A5 (Long Edge), Εκτελεστικό, B5 (JIS), B5 (ISO), B6 (JIS), A4 Short, Folio, 16K, Γράμμα, Νομικό, Mexico Legal, India Legal |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, Hi-Speed USB 2.0, WiFi, Mobile apps |
| Ασύρματη Σύνδεση (WiFi) | Ναι |
| Εκτύπωση Διπλής Όψης (Duplex) | Αυτόματη |
| Ανάλυση Εκτύπωσης | 2400x600 dpi |
| Μνήμη | 256 MB |
| Χρόνος πρώτης εκτύπωσης (FPOT) | 13,5 δευτ. |
| Χρόνος Προθέρμανσης | 24 δευτ. |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 26 σελ/λεπτό |
| Αναλώσιμo | Toner |
| Μηνιαίος Κύκλος Εργασιών | Έως 8.000 σελίδες |
| Συμβατότητα | Windows, Mac: Web Base Management, Network Remote Setup, Linux: Web Base Management |
| Αριθμός Αναλώσιμων | 4 |
| Συνιστώμενος Μηνιαίος Κύκλος | 1.000 έως 3.000 σελίδες |
| Ταχύτητα Έγχρωμης Εκτύπωσης | 24 σελ/λεπτό |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Διαστάσεις Χαρτιού (max) | A4 |
| Σύνδεση | USB, WiFi, Mobile Apps, Ethernet |
| Βάρος χαρτιού | 60 έως 163 g/m² |
| Συνιστώμενη Χρήση | Γραφείου, Επιχείρησης |
| Διαστάσεις εκτυπωτή (ΜxΠxΎ) | 39,9 x 39,9 x 23,9 cm |
| Βάρος | 11,2 kg |
| Χαρακτηριστικά Ασφαλείας | IPv4 address protection, Secure function lock v3, Wireless Certification Mark License (WPA3 - Enterprise,Personal), WiFi Protected Setup (WPS), Wi-Fi Direct, Wireless Security Protocols, WEP 64/128, WPA-PSK (TKIP/AES), WPA2-PSK (TKIP/AES), WPA3-SAE (AES)*Wi-Fi Direct supportsWPA2-PSK (AES) only |
| Κατηγορία | Εκτυπωτές |
Επεξεργαστής (CPU)
| Ταχύτητα Επεξεργαστή (CPU) | 800 MHz & Sub: 133 MHz |
Login and Registration Form