Εκτυπωτής BROTHER HL-L5210DW (Mono)
Εκτυπωτής BROTHER HL-L5210DW (Mono)
291,40
Εκτυπωτής BROTHER HL-L5210DW (Mono)
291,40










Χαρακτηριστικά για Εκτυπωτής BROTHER HL-L5210DW (Mono)
Βασικά Χαρακτηριστικά
| Κατασκευαστής | BROTHER |
Λοιπά Χαρακτηριστικά
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 42 σελ/λεπτό |
| Τεχνολογία | Laser |
| Χρώμα | Ασπρόμαυρο |
| Μέγεθος Χαρτιού | A4, A5, A6, Γράμμα, A5 (Long Edge), Νομικό, Folio, Mexico Legal, India Legal, A4 Short, B5 (JIS), 16K |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, Hi-Speed USB 2.0, WiFi, Mobile apps |
| Ασύρματη Σύνδεση (WiFi) | Ναι |
| Εκτύπωση Διπλής Όψης (Duplex) | Αυτόματη |
| Χωρητικότητα Χαρτιού | 250 φύλλα |
| Ανάλυση Εκτύπωσης | 1200x1200 dpi |
| Μνήμη | 256 MB |
| Μέγιστη Χωρητικότητα Χαρτιού | 1.290 φύλλα |
| Αναλώσιμo | Toner |
| Συμβατότητα | Windows, Apple (υποστηρίζεται μόνο μέσω των προγραμμάτων AirPrint και AirScan), Linux, ChromeOS, PCL Driver, PostScript Universal Printer Driver |
| Αριθμός Αναλώσιμων | 1 |
| Συνιστώμενος Μηνιαίος Κύκλος | Έως 5.000 σελίδες |
| Χαρακτηριστικά Ασφαλείας | IP filter, Secure function lock v3, Secure print, Setting lock, Πρωτόκολλα Ασφάλειας, Secure printing with SSL, Ειδοποιήσεις E-mail, Αναφορές E-mail, Wi-Fi Protected Setup (WPS), Secure printing with TLS, IPsec, Πολυεπίπεδα χαρακτηριστικά ασφάλειας, Print Log To Network, Wireless Network Security, Wired Network Security, IPv6 (off by default), IPv4 address protection, Automatic Intrusion Detection, Firmware Updates, Cloud Secure Print, Certificate Management, Store Print Log, Restrict network protocols, Port based Network Access Control, Syslog, Digitally-signed Firmware, Kerberos |
| Συνδεσιμότητα Κινητής Συσκευής | Apple AirPrint (for Mac, iPhone, iPad & iPod touch), Brother Print Service Plugin, WiFi direct (Print wirelessly without having to go through a wireless access point), Brother Mobile Connect, Mopria (Android) |
| Σύνδεση με Κινητό Τηλέφωνο | Ναι |
| Χρόνος πρώτης εκτύπωσης (FPOT) | 6,7 δευτ. |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Διαστάσεις Χαρτιού (max) | A4 |
| Σύνδεση | USB, WiFi, Mobile Apps, Ethernet |
| Συνιστώμενη Χρήση | Γραφείου, Επιχείρησης, Ομάδων εργασίας |
| Διαστάσεις εκτυπωτή (ΜxΠxΎ) | 37,3 x 38,8 x 25,7 cm |
| Βάρος | 11,2 kg |
| Βάρος χαρτιού | 60 έως 230 g/m² |
| Κατηγορία | Εκτυπωτές |
Επεξεργαστής (CPU)
| Ταχύτητα Επεξεργαστή (CPU) | Main: Cortex-A53, 1.2GHz Dual Core & Sub: ARM946 150MHz |
Login and Registration Form