Εκτυπωτής BROTHER HL-L8240CDW (Color)
Εκτυπωτής BROTHER HL-L8240CDW (Color)
350,00
Εκτυπωτής BROTHER HL-L8240CDW (Color)
350,00
Επίσημη υποστήριξη Brother, πραγματική τεχνική κάλυψη και άμεση εξυπηρέτηση πριν & μετά την αγορά
Η Νούλης ΑΕ είναι το επίσημο Service Center Βορείου Ελλάδος για εκτυπωτές και πολυμηχανήματα Brother, καθώς και εξουσιοδοτημένος διανομέας των προϊόντων της. Αυτό σημαίνει τεχνική γνώση σε βάθος και ουσιαστική υποστήριξη πριν και μετά την αγορά.
Πιστοποιημένοι τεχνικοί Brother για εγκατάσταση, ρύθμιση και καθημερινή υποστήριξη.
Επίσημα αναλώσιμα και σωστή καθοδήγηση για απρόσκοπτη λειτουργία.
Για οποιαδήποτε απορία επικοινωνήστε μαζί μας στο info@noulis.gr ή τηλεφωνικά στο 2310 587147, Δευτέρα - Παρασκευή 08:30-17:00.
Χαρακτηριστικά για Εκτυπωτής BROTHER HL-L8240CDW (Color)
Βασικά Χαρακτηριστικά
| Κατασκευαστής | BROTHER |
Λοιπά Χαρακτηριστικά
| Τεχνολογία | Laser |
| Χρώμα | Έγχρωμο |
| Μέγεθος Χαρτιού | A4, A5, A6, Γράμμα, A5 (Long Edge), Εκτελεστικό, Folio, Mexico Legal, Νομικό, India Legal, B5 (ISO), B5 (JIS), B6 (JIS), 16K |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, Hi-Speed USB 2.0, WiFi, Mobile apps, NFC |
| Ασύρματη Σύνδεση (WiFi) | Ναι |
| Εκτύπωση Διπλής Όψης (Duplex) | Αυτόματη |
| Χωρητικότητα Χαρτιού | 250 φύλλα |
| Ανάλυση Εκτύπωσης | 2400x600 dpi |
| Μνήμη | 512 MB |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 30 σελ/λεπτό |
| Χρόνος πρώτης εκτύπωσης (FPOT) | 12,5 δευτ. |
| Αναλώσιμo | Toner |
| Συμβατότητα | Windows, Mac, Linux, iOS, Android, Windows Server, ChromeOS, Universal Printer Driver, PCL Driver |
| Αριθμός Αναλώσιμων | 4 |
| Χαρακτηριστικά Ασφαλείας | Secure function lock v3, Secure print, SNMPv3, IPsec, WPA-PSK, WPA2-PSK, SMTP-AUTH, WEP 64/128, Kerberos, SSL/TLS (IPPS, HTTPS, SMTP, POP3, IMAP4), 802.1x (EAP-MD5, EAP-FAST, PEAP, EAP-TLS, EAP-TTLS), Enterprise Security (802.1x), Wired Network Security, Wireless Network Security, IPv6, IP filter, Αναφορές E-mail, Ειδοποιήσεις E-mail, Automatic Intrusion Detection, Firmware Updates, Cloud Secure Print, Setting lock, Certificate Management, Digitally Signed Firmware, Syslog, On-Premise Active Directory/LDAP Authentication, Port based Network Access Control, Restrict network protocols, Store Print Log |
| Ταχύτητα Έγχρωμης Εκτύπωσης | 30 σελ/λεπτό |
| Συνδεσιμότητα Κινητής Συσκευής | Apple AirPrint (for Mac, iPhone, iPad & iPod touch), Android Print Service Plugin, Brother iPrint & Scan (for Android/ iPad / iPhone /iPod/ Windows Phone/8,10 & RT), Mopria (Android), Wi-Fi Direct™, Brother Print Service Plugin, Web Connect (Box, Dropbox, Evernote, OneDrive, Google Drive, OneNote), Brother Apps (scan to Mobile, Searchable PDF, Microsoft Excel/Word/Power Point, Easy scan to email etc.), Google Cloud Print, Cortado Workplace, Box, Managed Print Services, Brother Mobile Connect |
| Σύνδεση με Κινητό Τηλέφωνο | Ναι |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Μηνιαίος Κύκλος Εργασιών | Έως 50.000 σελίδες |
| Είδος χαρτιού | Plain Paper, Colored Paper, Labels, Letterhead, Bond, Glossy, Recycled, Envelopes (#10) |
| Συνιστώμενος Μηνιαίος Κύκλος | 1.000 έως 4.000 σελίδες |
| Διαστάσεις Χαρτιού (max) | A4 |
| Συνιστώμενη Χρήση | Γραφείου, Επιχείρησης, Ομάδων εργασίας |
| Εκτύπωση Borderless | Όχι |
| Μέγιστη Χωρητικότητα Χαρτιού | 500 φύλλα |
| Ανάλυση Εκτύπωσης (έγχρωμη) | 2400x600 dpi |
| Βάρος χαρτιού | Standard & Optional Trays: 60–105 g/m² Multi-purpose tray: 60–163 g/m² |
| Διαστάσεις εκτυπωτή (ΜxΠxΎ) | 39,9 x 44,6 x 27,4 cm |
| Βάρος | 19,8 kg |
| Σύνδεση | USB, WiFi, Mobile Apps, Ethernet, NFC |
| Κατηγορία | Εκτυπωτές |
Login and Registration Form