Εκτυπωτής BROTHER HL-L9430CDN (Color)
Εκτυπωτής BROTHER HL-L9430CDN (Color)
645,00
Εκτυπωτής BROTHER HL-L9430CDN (Color)
645,00












Επίσημη υποστήριξη Brother, πραγματική τεχνική κάλυψη και άμεση εξυπηρέτηση πριν & μετά την αγορά
Η Νούλης ΑΕ είναι το επίσημο Service Center Βορείου Ελλάδος για εκτυπωτές και πολυμηχανήματα Brother, καθώς και εξουσιοδοτημένος διανομέας των προϊόντων της. Αυτό σημαίνει τεχνική γνώση σε βάθος και ουσιαστική υποστήριξη πριν και μετά την αγορά.
Πιστοποιημένοι τεχνικοί Brother για εγκατάσταση, ρύθμιση και καθημερινή υποστήριξη.
Επίσημα αναλώσιμα και σωστή καθοδήγηση για απρόσκοπτη λειτουργία.
Για οποιαδήποτε απορία επικοινωνήστε μαζί μας στο info@noulis.gr ή τηλεφωνικά στο 2310 587147, Δευτέρα - Παρασκευή 08:30-17:00.
Χαρακτηριστικά για Εκτυπωτής BROTHER HL-L9430CDN (Color)
Βασικά Χαρακτηριστικά
| Κατασκευαστής | BROTHER |
Λοιπά Χαρακτηριστικά
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 40 σελ/λεπτό |
| ΦΑΞ | Όχι |
| Τεχνολογία | Laser |
| Χρώμα | Έγχρωμο |
| Μέγεθος Χαρτιού | A4, A5, A6, Γράμμα, A5 (Long Edge), Εκτελεστικό, Νομικό, Folio, Φάκελος, Mexico Legal, India Legal, 16K, B5 (ISO) |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, Hi-Speed USB 2.0 |
| Ασύρματη Σύνδεση (WiFi) | Όχι |
| Εκτύπωση Διπλής Όψης (Duplex) | Αυτόματη |
| Μνήμη | 2 GB |
| Χρόνος Προθέρμανσης | 20 δευτ. |
| Ανάλυση Εκτύπωσης | 2400x600 dpi |
| Χωρητικότητα Χαρτιού | 520 φύλλα |
| Ταχύτητα Αντιγραφής | 40 σελ/λεπτό |
| Χρόνος πρώτης εκτύπωσης (FPOT) | 10 δευτ. |
| Μορφή Αρχείων Σάρωσης | JPEG, TIFF, PDF, PNG |
| Αναλώσιμo | Toner |
| Συμβατότητα | Windows, Mac, Linux, PostScript Universal Printer Driver, PCL Driver, ChromeOS |
| Αριθμός Αναλώσιμων | 4 |
| Συνιστώμενος Μηνιαίος Κύκλος | Έως 10.000 σελίδες |
| Χαρακτηριστικά Ασφαλείας | IP filter, SNMPv1 community password change, Πρωτόκολλα Ασφάλειας, SNMPv3, Wi-Fi Protected Setup (WPS), LDAP Authentication, IPv4 address protection, IPv6, IPsec, SNMPv2, Wireless Network Security, Wired Network Security, SMTP-AUTH, WEP 64/128, Kerberos, APOP, 802.1X, WPA2-PSK (TKIP/AES), Wireless Set-Up Support, WPA-PSK (TKIP/AES), SSL/TLS, Display IP address |
| Μηνιαίος Κύκλος Εργασιών | Έως 120.000 σελίδες |
| Σάρωση σε | USB, Email, FTP, PC, OCR (Οπτική Αναγνώριση Χαρακτήρων), Image & File, Network Folder (CIFS - Windows only), E-mail Server, SharePoint, SSH Server (SFTP), Cloud Services (Web Connect) |
| Συνδεσιμότητα Κινητής Συσκευής | Apple AirPrint (for Mac, iPhone, iPad & iPod touch), Mopria (Android), Brother Print Service Plugin, Brother Apps (scan to Mobile, Searchable PDF, Microsoft Excel/Word/Power Point, Easy scan to email etc.), Brother Mobile Connect |
| Σύνδεση με Κινητό Τηλέφωνο | Ναι |
| Αναλυτικές Λειτουργίες | Εκτύπωση, Σάρωση, Αντιγραφή |
| Χρόνος πρώτου Αντιγράφου (FCOT) | 12 δευτ. |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Ταχύτητα Σάρωσης | 100 σελ/λεπτό |
| Διαστάσεις Χαρτιού (max) | A4 |
| Συνιστώμενη Χρήση | Γραφείου, Επιχείρησης, Ομάδων εργασίας |
| Ταχύτητα Έγχρωμης Εκτύπωσης | 40 σελ/λεπτό |
| Σύνδεση | USB, Mobile Apps, Ethernet |
| Βάρος χαρτιού | 60 έως 230 g/m² |
| Διαστάσεις εκτυπωτή (ΜxΠxΎ) | 50,3 x 54,1 x 58,6 cm |
| Βάρος | 36,5 kg |
| Κατηγορία | Εκτυπωτές |
για Εκτυπωτής BROTHER HL-L9430CDN (Color)
Brother 9630CDN Video
Brother Business Printers Video
Login and Registration Form