ΘΕΡΜΙΚΟΣ ΕΚΤΥΠΩΤΗΣ HPRT TP806 ΑΠΟΔΕΙΞΕΩΝ & ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΩΝ USB/Serial/Ethernet - 3 έτη εγγύηση
Χαρακτηριστικά για ΘΕΡΜΙΚΟΣ ΕΚΤΥΠΩΤΗΣ HPRT TP806 ΑΠΟΔΕΙΞΕΩΝ & ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΩΝ USB/Serial/Ethernet - 3 έτη εγγύηση
Βασικά Χαρακτηριστικά
| Κατασκευαστής | HPRT |
Λοιπά Χαρακτηριστικά
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 250 mm/sec |
| Ανάλυση Εκτύπωσης | 203 dpi |
| Μνήμη | 2MB RAM, 4MB Flash Memory |
| Συνδεσιμότητα | USB, Serial Port, Ethernet |
| Θύρα USB | Ναι |
| Φάρδος χαρτοταινίας | 80mm |
| Υγρασία περιβάλλοντος | 5- 95% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | Από 0 έως 40° C |
| Διαστάσεις (ΥxΠxΜ) | 14,6 x 14,5 x19,7 cm |
| Αυτόματος Κόπτης Χαρτιού | Ναι |
| Τύπος | Θερμικός |
| Flash memory | 4 ΜΒ |
| Barcodes 1D | UPC-A, UPC-E, EAN8, EAN13, CODE39, ITF, CODEBAR, CODE128, CODE93 |
| Barcodes 2D | PDF417, QR Code |
| Μπαταρία | Όχι |
| Μέγιστο Πλάτος Εκτύπωσης | 72 mm |
| Υλικολογισμικό | ESC/POS (Λειτουργία Αποδείξεων) |
| Ρολόι Πραγματικού Χρόνου | Όχι |
| Κατάλληλος για | Αποδείξεις, Παραγγελίες, Τιμολόγια |
| Φορητός | Όχι |
| Εκτύπωση Barcode | 1D, 2D |
| Σύνδεση | USB, Ethernet, Σειριακή θύρα |
| Κατηγορία | Θερμικοί εκτυπωτές |
Login and Registration Form