Plotter Canon imagePROGRAF PRO-2600 με Roll Unit RU-23 BUNDLE (6405C003 + 1152C005)
Plotter Canon imagePROGRAF PRO-2600 με Roll Unit RU-23 BUNDLE (6405C003 + 1152C005)
3 075,00
3 075,00 €
2479,84€ + 24% ΦΠΑ
Διαθέσιμο (Παράδοση 4-10 ημέρες)
Υπολογισμός δόσεων
Plotter Canon imagePROGRAF PRO-2600 με Roll Unit RU-23 BUNDLE (6405C003 + 1152C005)
3 075,00
Χαρακτηριστικά για Plotter Canon imagePROGRAF PRO-2600 με Roll Unit RU-23 BUNDLE (6405C003 + 1152C005)
Βασικά Χαρακτηριστικά
| Κατασκευαστής | CANON |
Λοιπά Χαρακτηριστικά
| Συνδεσιμότητα | Hi-Speed USB (θύρα B), Wireless, USB TYPE-A, Θύρα USB A: Άμεση εκτύπωση από μνήμη USB για αρχεία JPEG/PDF, Ethernet: 10/100/1000, Apple Airprint |
| Ανάλυση Εκτύπωσης | 1200x2400 dpi |
| Εκτύπωση Borderless | Ναι |
| Μέγεθος Εκτύπωσης | 24-in or 610 mm |
| Αριθμός Αναλώσιμων | 12 |
| Κατηγορία Plotter | Γραφιστικής & Επαγγελματικής Φωτογραφίας, Σήμανσης & Πόστερ |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 0:58 A1 |
| Μνήμη | 3 GB |
| Γλώσσες Εκτύπωσης | PDF (Έκδ. 1.7), JPEG (Έκδ. JFIF 1.02) |
| Εξωτερική Διάμετρος Ρολού | 170 mm (6.7 in) |
| HDD | 500 GB (κρυπτογραφημένος) |
| Διαστάσεις Χαρτιού (max) | A1 |
| Bundle | Ναι |
| Τύπος Plotter | GA & Commercial |
| Βάρος | 102 kg |
| Scanner | Όχι |
| Βάση | Ναι |
| Διαστάσεις εκτυπωτή (ΜxΠxΎ) | 111 x 76,6 x 116,8 cm |
| Αριθμός χρωμάτων | 12 |
Διαθέσιμο (Παράδοση 1-3 ημέρες)
Διαθέσιμο (Παράδοση 1-3 ημέρες)
Διαθέσιμο (Παράδοση 1-3 ημέρες)
Διαθέσιμο (Παράδοση 1-3 ημέρες)
Διαθέσιμο (Παράδοση 1-3 ημέρες)
Διαθέσιμο (Παράδοση 1-3 ημέρες)
Διαθέσιμο (Παράδοση 1-3 ημέρες)
Διαθέσιμο (Παράδοση 1-3 ημέρες)
ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ
Δωρεάν μεταφορικά εντός Θεσσαλονίκης
ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ
Τηλεφωνική υποστήριξη για αγορές και προϊόντα στο 2310587147
ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΕΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ
Για τηλεφωνικές παραγγελίες καλέστε στο 2310587147
100% ΑΣΦΑΛΕΙΣ ΠΛΗΡΩΜΕΣ
Ασφάλεια πληρωμών μέσω του δικτύου της Viva Wallet
Εγγραφή στο Newsletter μας
Login and Registration Form