Plotter Canon imagePROGRAF TM-240 (6242C003)
Plotter Canon imagePROGRAF TM-240 (6242C003)
918,00
Plotter Canon imagePROGRAF TM-240 (6242C003)
918,00
*Special Promo - Στην τιμή συμπεριλαμβάνεται και ένα σετ μελάνια 300ml, 900 εκτυπώσεων μεγέθους Α1!
Στην τιμή περιλαμβάνονται τα παρακάτω
Βάση for TM-240 Plotter (3085C004): Θέλεις να προσθέσεις βάση στο Plotter Canon imagePROGRAF TM-240 και να του δώσεις ύψος, ροδάκια μεταφοράς, καθώς και "καλάθι" παραλαβής Poster; Υπάρχει λύση! Κάνε κλίκ εδώ και αγόρασε την βάση CANON SD-24 (3085C004) που είναι σχεδιασμένη ειδικά για το Plotter Canon imagePROGRAF TM-240!
Scanner Canon MFP LM24 for TM-240 Plotter (4276V940): Θέλεις να προσθέσεις το εξάρτημα του Scanner στο Plotter Canon imagePROGRAF TM-240 και να το μετατρέψεις σε πολυμηχάνημα, πραγματοποιώντας σαρώσεις και δημιουργώντας αντίγραφα; Υπάρχει λύση! Κάνε κλίκ εδώ και αγόρασε το Scanner Canon MFP LM24 (4276V940) που είναι σχεδιασμένο ειδικά για το Plotter Canon imagePROGRAF TM-240!
| Κατασκευαστής | CANON |
|---|
Χαρακτηριστικά για Plotter Canon imagePROGRAF TM-240 (6242C003)
Βασικά Χαρακτηριστικά
| Κατασκευαστής | CANON |
Λοιπά Χαρακτηριστικά
| Αριθμός Αναλώσιμων | 5 |
| Ανάλυση Εκτύπωσης | 1200x2400 dpi |
| HDD | Όχι |
| Γλώσσες Εκτύπωσης | HP-GL/2, JPEG (Έκδ. JFIF 1.02), HP RTL, CALS G4 (υποβολή μόνο μέσω FTP) |
| Εξωτερική Διάμετρος Ρολού | 150 mm |
| Συνδεσιμότητα | Hi-Speed USB 2.0, Ethernet, Wireless LAN: IEEE802.11B/G/N, Θύρα USB A: USB MEMORY (DIRECT PRINT), WiFi, Mobile apps |
| Μέγεθος Εκτύπωσης | 24-in or 610 mm |
| Κατηγορία Plotter | Αρχιτεκτονικής & Μηχανολογίας, Σήμανσης & Πόστερ |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 0:23 A1 |
| Μνήμη | 2 GB |
| Διαστάσεις Χαρτιού (max) | A1 |
| Εκτύπωση Borderless | Ναι |
| Διαστάσεις εκτυπωτή (ΜxΠxΎ) | 97,8 x 86,8 x 106 cm |
| Βάρος | 50,9 kg |
| Bundle | Όχι |
| Τύπος Plotter | CAD / GIS |
| Αριθμός χρωμάτων | 5 |
| Scanner | Optional |
| Βάση | Optional |
| Κατηγορία | Plotter |
Login and Registration Form