Πολυμηχάνημα BROTHER DCP1623WE (Mono)
Συνδύασε το με
Πολυμηχάνημα BROTHER DCP1623WE (Mono)
Πολυμηχάνημα BROTHER DCP1623WE (Mono)
177,00
Πολυμηχάνημα BROTHER DCP1623WE (Mono)
Πολυμηχάνημα BROTHER DCP1623WE (Mono)
177,00










Επίσημη υποστήριξη Brother, πραγματική τεχνική κάλυψη και άμεση εξυπηρέτηση πριν & μετά την αγορά
Η Νούλης ΑΕ είναι το επίσημο Service Center Βορείου Ελλάδος για εκτυπωτές και πολυμηχανήματα Brother, καθώς και εξουσιοδοτημένος διανομέας των προϊόντων της. Αυτό σημαίνει τεχνική γνώση σε βάθος και ουσιαστική υποστήριξη πριν και μετά την αγορά.
Πιστοποιημένοι τεχνικοί Brother για εγκατάσταση, ρύθμιση και καθημερινή υποστήριξη.
Επίσημα αναλώσιμα και σωστή καθοδήγηση για απρόσκοπτη λειτουργία.
Για οποιαδήποτε απορία επικοινωνήστε μαζί μας στο info@noulis.gr ή τηλεφωνικά στο 2310 587147, Δευτέρα - Παρασκευή 08:30-17:00.
Χαρακτηριστικά για Πολυμηχάνημα BROTHER DCP1623WE (Mono)
Βασικά Χαρακτηριστικά
| Κατασκευαστής | BROTHER |
Λοιπά Χαρακτηριστικά
| Ταχύτητα Αντιγραφής | 20 σελ/λεπτό |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 20 σελ/λεπτό |
| ΦΑΞ | Όχι |
| Τεχνολογία | Laser |
| Χρώμα | Ασπρόμαυρο |
| Μέγεθος Χαρτιού | A4, A5, Γράμμα, A5 (Long Edge), Εκτελεστικό, Νομικό, Folio, B5 |
| Σάρωση Διπλής Όψης | Όχι |
| Ασύρματη Σύνδεση (WiFi) | Ναι |
| Εκτύπωση Διπλής Όψης (Duplex) | Χειροκίνητη |
| Χωρητικότητα Χαρτιού | 150 φύλλα |
| Μνήμη | 32 MB |
| Χρόνος πρώτης εκτύπωσης (FPOT) | 10 δευτ. |
| Αναλώσιμo | Toner |
| Μηνιαίος Κύκλος Εργασιών | Έως 10.000 σελίδες |
| Συνδεσιμότητα | Hi-Speed USB 2.0, WiFi, Mobile apps |
| Συμβατότητα | Windows, Mac, Linux, iOS, Android, Windows Server |
| Αριθμός Αναλώσιμων | 1 |
| Χαρακτηριστικά Ασφαλείας | Πρωτόκολλα Ασφάλειας, Ειδοποιήσεις E-mail, IPv4 address protection, IPv6, WPA2-PSK, Wireless Network Security, SMTP-AUTH, WEP 64/128, Wireless applications (Vertical pairing), WiFi Protected Setup (WPS), WPA PSK (TKIP), WPA PSK (AES), Network Protocol, AirStation OneTouch Secure System (AOSS), IPv4 Restrict, Wireless Set-Up Support |
| Σάρωση σε | Email, Image & File, SharePoint |
| Συνδεσιμότητα Κινητής Συσκευής | Brother iPrint & Scan (for Android/ iPad / iPhone /iPod/ Windows Phone/8,10 & RT), Brother Print Service Plugin |
| Σύνδεση με Κινητό Τηλέφωνο | Ναι |
| Μέγιστη Χωρητικότητα Χαρτιού | 150 φύλλα |
| Αναλυτικές Λειτουργίες | Εκτύπωση, Σάρωση, Αντιγραφή |
| Αυτόματος Τροφοδότης (ADF) | Όχι |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Ανάλυση Εκτύπωσης | 2,400 x 600dpi (HQ1200 technology) |
| Συνιστώμενος Μηνιαίος Κύκλος | 250 έως 1.800 σελίδες |
| Είδος χαρτιού | Plain Paper, Recycled |
| Χρόνος πρώτου Αντιγράφου (FCOT) | 16 δευτ. |
| Βάρος χαρτιού | 65 to 105 g/m2 |
| Διαστάσεις Χαρτιού (max) | A4 |
| Συνιστώμενη Χρήση | Γραφείου, Σπιτιού |
| Διαστάσεις εκτυπωτή (ΜxΠxΎ) | 38,5 x 34 x 25,5 cm |
| Βάρος | 7,2 kg |
| Ανάλυση σαρωτή (Οπτική) | 600 x 600 dpi (Βελτιωμένη: έως 9.600 x 9.600 dpi) |
| Χρόνος Προθέρμανσης | 18 δευτ. |
| Σύνδεση | USB, WiFi, Mobile Apps |
Επεξεργαστής (CPU)
| Ταχύτητα Επεξεργαστή (CPU) | 200 MHz |
Login and Registration Form