Πολυμηχάνημα BROTHER DCPL-3560CDW (Color)
Πολυμηχάνημα BROTHER DCPL-3560CDW (Color)
394,00
Πολυμηχάνημα BROTHER DCPL-3560CDW (Color)
394,00














Χαρακτηριστικά για Πολυμηχάνημα BROTHER DCPL-3560CDW (Color)
Βασικά Χαρακτηριστικά
| Κατασκευαστής | BROTHER |
Λοιπά Χαρακτηριστικά
| Χωρητικότητα Χαρτιού | 250 φύλλα |
| ΦΑΞ | Όχι |
| Τεχνολογία | Laser |
| Χρώμα | Έγχρωμο |
| Μέγεθος Χαρτιού | A4, A5, A6, Γράμμα, A5 (Long Edge), Εκτελεστικό, B5 (ISO), B5 (JIS), B6 (JIS), 16K, Folio, Νομικό, Mexico Legal, India Legal, A4 Short |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, Hi-Speed USB 2.0, WiFi, Mobile apps |
| Σάρωση Διπλής Όψης | Όχι |
| Ασύρματη Σύνδεση (WiFi) | Ναι |
| Εκτύπωση Διπλής Όψης (Duplex) | Αυτόματη |
| Ανάλυση Εκτύπωσης | 2400x600 dpi |
| Μνήμη | 512 MB |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 26 σελ/λεπτό |
| Χρόνος πρώτης εκτύπωσης (FPOT) | 13,5 δευτ. |
| Ταχύτητα Σάρωσης | 27 εικ/λεπτό ασπρόμαυρο & 21 εικ/λεπτό έγχρωμο |
| Ταχύτητα Αντιγραφής | 26 σελ/λεπτό |
| Αναλώσιμo | Toner |
| Συμβατότητα | Windows, Mac, Linux, Android, iOS, ChromeOS, PCL Driver, Universal Printer Driver |
| Αριθμός Αναλώσιμων | 4 |
| Συνιστώμενος Μηνιαίος Κύκλος | Έως 3.000 σελίδες |
| Χαρακτηριστικά Ασφαλείας | IP filter, Secure function lock v3, Secure print, Setting lock, Πρωτόκολλα Ασφάλειας, Ειδοποιήσεις E-mail, Αναφορές E-mail, Syslog, Port based Network Access Control, Restrict network protocols, Store Print Log, Certificate Management, Cloud Secure Print, Firmware Updates, Automatic Intrusion Detection, IPv6, IPv4 address protection, Wired Network Security, Wireless Network Security, APOP, SMTP-AUTH, WPA-PSK (TKIP/AES), WPA2-PSK (TKIP/AES), WPA3 SAE, SSL/TLS, SNMPv3, IPsec, Kerberos, 802.1X, SNMPv1 community password change, SNMPv2 |
| Ταχύτητα Έγχρωμης Εκτύπωσης | 26 σελ/λεπτό |
| Σάρωση σε | Email, FTP, OCR (Οπτική Αναγνώριση Χαρακτήρων), Image & File, SharePoint, Network Folder, PC, FTP Server |
| Συνδεσιμότητα Κινητής Συσκευής | Apple AirPrint (for Mac, iPhone, iPad & iPod touch), Mopria (Android), Brother Print Service Plugin, Web Connect (Box, Dropbox, Evernote, OneDrive, Google Drive, OneNote), Brother Apps (scan to Mobile, Searchable PDF, Microsoft Excel/Word/Power Point, Easy scan to email etc.), Brother Mobile Connect, Wi-Fi Direct™ |
| Σύνδεση με Κινητό Τηλέφωνο | Ναι |
| Αναλυτικές Λειτουργίες | Εκτύπωση, Σάρωση, Αντιγραφή |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Διαστάσεις Χαρτιού (max) | A4 |
| Σύνδεση | USB, WiFi, Mobile Apps, Ethernet |
| Είδος χαρτιού | Plain Paper, Thin, Thick, Recycled, Bond, Label, Envelope, Glossy |
| Βάρος χαρτιού | 60 έως 163 g/m² |
| Συνιστώμενη Χρήση | Γραφείου, Επιχείρησης, Ομάδων εργασίας |
| Διαστάσεις εκτυπωτή (ΜxΠxΎ) | 41 x 44,4 x 40,1 cm |
| Βάρος | 20 kg |
| Κατηγορία | Πολυμηχανήματα |
Login and Registration Form