Πολυμηχάνημα BROTHER MFC-L6910DN (Mono)
Πολυμηχάνημα BROTHER MFC-L6910DN (Mono)
944,00
Πολυμηχάνημα BROTHER MFC-L6910DN (Mono)
944,00
















Χαρακτηριστικά για Πολυμηχάνημα BROTHER MFC-L6910DN (Mono)
Βασικά Χαρακτηριστικά
| Κατασκευαστής | BROTHER |
Λοιπά Χαρακτηριστικά
| ΦΑΞ | Ναι |
| Τεχνολογία | Laser |
| Χρώμα | Ασπρόμαυρο |
| Μέγεθος Χαρτιού | A4, A5, A6, Νομικό, Folio, Γράμμα, A5 (Long Edge), Mexico Legal, India Legal, 16K, A4 Short |
| Συνδεσιμότητα | Ethernet, Hi-Speed USB 2.0, NFC |
| Ασύρματη Σύνδεση (WiFi) | Ναι |
| Εκτύπωση Διπλής Όψης (Duplex) | Αυτόματη |
| Μνήμη | 2 GB |
| Ανάλυση Εκτύπωσης | 1200x1200 dpi |
| Χρόνος πρώτου Αντιγράφου (FCOT) | 8,7 δευτ. |
| Ταχύτητα Σάρωσης | 50 ipm Ασπρόμαυρο, 20ipm Έγχρωμο |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 50 σελ/λεπτό |
| Ταχύτητα Αντιγραφής | 52 σελ/λεπτό |
| Χωρητικότητα Χαρτιού | 520 φύλλα |
| Μέγιστη Χωρητικότητα Χαρτιού | 2.600 φύλλα |
| Μορφή Αρχείων Σάρωσης | JPEG, TIFF, PDF, PDF /A-1b, XML (.xps), Secure PDF, Microsoft Office Excel (XLSX), Microsoft Office Word (DOCX), PDF (Ψηφιακή υπογραφή), Microsoft Office PowerPoint (PPTX), PDF με δυνατότητα αναζήτησης (.pdf) |
| Σάρωση Διπλής Όψης | Ναι |
| Αναλώσιμo | Toner |
| Συμβατότητα | Windows, Apple (υποστηρίζεται μόνο μέσω των προγραμμάτων AirPrint και AirScan), Linux, Android, iOS, ChromeOS |
| Αριθμός Αναλώσιμων | 1 |
| Συνιστώμενος Μηνιαίος Κύκλος | Έως 16.000 σελίδες |
| Χαρακτηριστικά Ασφαλείας | IP filter, Secure function lock v3, Secure print, Πρωτόκολλα Ασφάλειας, Secure printing with SSL, Έλεγχος ταυτότητας 802.1x, NFC, Δυναμικό μοντέλο ασφαλείας, Wired Network Security, Wireless Network Security, IPv4 address protection, IPv6, Setting lock, Certificate Management, Cloud Secure Print, Firmware Updates, Automatic Intrusion Detection, Ειδοποιήσεις E-mail, Αναφορές E-mail, Syslog, On-Premise Active Directory/LDAP Authentication, Port based Network Access Control, Restrict network protocols, Store Print Log, Kerberos, IPsec |
| Σάρωση σε | USB, Email, FTP, PC, OCR (Οπτική Αναγνώριση Χαρακτήρων), Image & File, Network Folder (CIFS - Windows only), E-mail Server, SharePoint, SSH Server (SFTP), Cloud Services (Web Connect) |
| Συνδεσιμότητα Κινητής Συσκευής | Apple AirPrint (for Mac, iPhone, iPad & iPod touch), Android Print Service Plugin, Cortado Cloud Print™, Google Cloud Print 2.0, Brother iPrint & Scan (for Android/ iPad / iPhone /iPod/ Windows Phone/8,10 & RT), Mopria (Android), NFC |
| Σύνδεση με Κινητό Τηλέφωνο | Ναι |
| Αναλυτικές Λειτουργίες | Εκτύπωση, Σάρωση, Αντιγραφή, ΦΑΞ |
| Εγγύηση | 3 έτη |
| Διαστάσεις Χαρτιού (max) | A4 |
| Συνιστώμενη Χρήση | Γραφείου, Επιχείρησης, Ομάδων εργασίας |
| Σύνδεση | USB, Mobile Apps, Ethernet, NFC |
| Βάρος | 19 kg |
| Διαστάσεις εκτυπωτή (ΜxΠxΎ) | 49,5 x 42,7 x 51,8 cm |
| Χρόνος πρώτης εκτύπωσης (FPOT) | 6,7 δευτ. |
| Κατηγορία | Πολυμηχανήματα |
Login and Registration Form