Πολυμηχάνημα EPSON EcoTank L6550 Inkjet (C11CJ30402) - Color
Πολυμηχάνημα EPSON EcoTank L6550 Inkjet (C11CJ30402) - Color
979,00
Πολυμηχάνημα EPSON EcoTank L6550 Inkjet (C11CJ30402) - Color
979,00
Άμεσο οικονομικό όφελος με την αξιοπιστία της EPSON
Το συγκεκριμένο προϊόν συμμετέχει στο Πρόγραμμα Cashback της EPSON, δίνοντάς σου τη δυνατότητα να κερδίσεις μετά την αγορά του. Πρόκειται για προωθητική ενέργεια της EPSON, σχεδιασμένη ώστε να προσφέρει άμεσο οικονομικό όφελος, χωρίς συμβιβασμούς στην ποιότητα ή τις δυνατότητες του προϊόντος.
Η ενέργεια Cashback ισχύει για αγορές που θα πραγματοποιηθούν από 1/1/2026 έως και 31/3/2026. Μετά την ολοκλήρωση της αγοράς και ακολουθώντας τη διαδικασία που ορίζει η EPSON, η επιστροφή πραγματοποιείται απευθείας από τον κατασκευαστή.
Επιστροφή χρημάτων μέσω του επίσημου προγράμματος EPSON
Δείτε τις αναλυτικές πληροφορίες σχετικά με τη διαδικασία, τις προϋποθέσεις συμμετοχής και τους όρους του προγράμματος εδώ .
Αποκτήστε τώρα τη δωρεάν εκτεταμένη εγγύησή σας
Το συγκεκριμένο προϊόν συμμετέχει στο Πρόγραμμα Επέκτασης Εγκύησης της EPSON, δίνοντάς σου τη δυνατότητα να κερδίσεις μετά την αγορά του. Πρόκειται για προωθητική ενέργεια της EPSON, σχεδιασμένη ώστε να προσφέρει άμεσο όφελος, χωρίς συμβιβασμούς στην ποιότητα ή τις δυνατότητες του προϊόντος.
Η ενέργεια Επέκτασης Εγγύησης ισχύει για αγορές που θα πραγματοποιηθούν από 1/4/2025 έως και 31/3/2026. Μετά την ολοκλήρωση της αγοράς και ακολουθώντας τη διαδικασία που ορίζει η EPSON, ενεργοποιείται η επέκταση εγγύησης απευθείας από τον κατασκευαστή.
Επέκταση εγγύησης μέσω του επίσημου προγράμματος EPSON
Δείτε τις αναλυτικές πληροφορίες σχετικά με τη διαδικασία, τις προϋποθέσεις συμμετοχής και τους όρους του προγράμματος εδώ .
Χαρακτηριστικά για Πολυμηχάνημα EPSON EcoTank L6550 Inkjet (C11CJ30402) - Color
Βασικά Χαρακτηριστικά
| Κατασκευαστής | EPSON |
Λοιπά Χαρακτηριστικά
| Χωρητικότητα Χαρτιού | 500 φύλλα |
| ΦΑΞ | Ναι |
| Χρώμα | Έγχρωμο |
| Μέγεθος Χαρτιού | C4 |
| Συνδεσιμότητα | Mobile apps |
| Σάρωση Διπλής Όψης | Ναι |
| Ασύρματη Σύνδεση (WiFi) | Ναι |
| Εκτύπωση Διπλής Όψης (Duplex) | Αυτόματη |
| Ταχύτητα Εκτύπωσης | 32 σελ/λεπτό |
| Τεχνολογία | Ink |
| Μορφή Αρχείων Σάρωσης | Bitmap (.bmp) |
| Αναλώσιμo | Μελάνης |
| Συμβατότητα | Windows Server |
| Αριθμός Αναλώσιμων | 4 |
| Χαρακτηριστικά Ασφαλείας | WPA PSK (TKIP) |
| Συνδεσιμότητα Κινητής Συσκευής | Epson Smart Panel App |
| Σύνδεση με Κινητό Τηλέφωνο | Ναι |
| Μέγιστη Χωρητικότητα Χαρτιού | 500 φύλλα |
| Αναλυτικές Λειτουργίες | ΦΑΞ |
| Αυτόματος Τροφοδότης (ADF) | 50 φύλλα |
| Ταχύτητα Έγχρωμης Εκτύπωσης | 22 σελ/λεπτό |
| Ανάλυση σαρωτή (Οπτική) | 1.200 x 2.400 dpi |
| Διαστάσεις Χαρτιού (max) | A4 |
| Εγγύηση | 1 έτος (3 έτη παράταση εγγύησης με εγγραφή στο: https://www.epson.gr/promotions/extended-warranty) |
| Βάρος χαρτιού | 64g/m2 - 255g/m2 |
| Συνιστώμενη Χρήση | Γραφείου |
| Ανάλυση Εκτύπωσης | 4800x2400 dpi |
| Σύνδεση | Ethernet |
| Βάρος | 17,3 kg |
| Διαστάσεις εκτυπωτή (ΜxΠxΎ) | 42,5 x 50 x 35 cm |
| Κατηγορία | Πολυμηχανήματα |
Login and Registration Form